קריפטו גיימינג – Play To Earn

נושא הבלוג:

המדריך הסופי למשחקי קריפטו – קבל תשלום כדי לשחק במשחקי הווידאו האהובים עליך

כיום בעולם הגיימינג המסורתי אנחנו קונים משחקים לקוסולות או למחשב האישי בתשלום מלא (כיום באזור ה60$ למשחק טריפל A).

ישנה מגמה שבמקום שנקנה את המשחק בעלות אז המשחק עצמו יהיה בחינם (כמו fortnite) או יהיה בעלות סמלית של כמה דולרים.

והנרטיב אותו מתווים הגיימרים בעולם החדש של מטבעות דיגיטליים בגיימינג הוא play to earn (לשחק ולהרוויח)

מתחיל להיות עולם חדש גיימינג חדש לחלוטין שבו הגיימרים משחקים ומקבלים מטבעות דיגיטליים.

שבאותם מטבעות יהיה ניתן לקנות דברים בתוך המשחק עצמו (כמו סקינים וכו') או להשתמש במטבע שקיבלנו דרך המשחק לקניית דברים אחרים (מזון ועוד).

המגמה מראה שינו כיוון מצד הגיימרים שאומרים "למה לשלם כסף עבור משחק" בזמן שאחרים יודעים לתת עבורי גם תגמול.

המשחק הראשון שעשה את זה axie infinity היה בעצם פורץ דרך בעולם זה.

המטבע של המשחק שינה לאנשים רבים החיים ביבשת אפריקה את החיים, הם שיחקו במשחק עצמו והתחילו להרוויח כספים, מאותם כספים יכלו להרשות להורים שלהם לקנות בתים.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין משנה את העולם מקצה לקצה ושינויים אלה ניכרים, בין השאר, גם בתחום הגיימינג (Gaming). עולם המטבעות הדיגיטליים זיהה את הפוטנציאל האדיר הטמון בתחום זה ואת המשמעות שיכולה להיות לטכנולוגיית הבלוקצ’יין על יצירת הדור הבא של משחקי המחשב – שחק כדי להרוויח (P2E או Play to Earn).

קרנות השקעות בתחום הבלוקצ’יין לא פוסחות על תחום הגיימינג ומבצעות גיוסי כספים של מיליוני דולרים ספציפית לתחום בשיתוף פעולה עם חברות גיימינג שלעיתים גם מגייסות את ההון בעצמן כמו Gamepay ,Yield Guild Games ו-Bullieverse.

משחקי Play to Earn, מאפשרים למשתמשים לנסות לייצר הכנסה קבועה של מטבעות דיגיטליים מעצם העובדה שהם משחקים במשחק. מדובר בהכנסה ממשית הנקובה בטוקנים דיגיטליים אותם ניתן (לרוב) להמיר לכסף פיאט (כסף ממשלתי) מחוץ למשחק.

האם צריך לשלם על המשחקים מראש או שאפשר לקנות אותם רק תוך כדי משחק?

משחק משחקים יכול לקחת הרבה זמן. עם זאת, יש כאלה שרוצים לשחק את המשחק רק קצת ואז להפסיק. עבורם, תשלום עבור המשחק מראש עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר שלהם. אם אינך בטוח אם תאהב את המשחק או לא, אולי תרצה לנסות תחילה את גרסת הניסיון החינמית.

אם אתה מישהו שאוהב לשחק משחקים לעתים קרובות, אז התשלום מראש הוא בדרך כלל שווה את זה כי זה חוסך כסף בטווח הארוך. זה גם מקל אם יש לך ילדים שרוצים לשחק משחקים מכיוון שהם לרוב יבקשו ממך לקנות להם משחק לפחות פעם בשבוע.

איך התחיל טרנד ה-Play to Earn

משחקים מבוססי בלוקצ’יין עשו דרך ארוכה מאז שאפשרו מסחר ב-NFTs (טוקנים יחודיים או Non Fungible Tokens או בקיצור ניפטיז) פשוטים כמו CryptoKitties בלבד. כיום משתמשים יכולים להרוויח כסף במשחקי Play to Earn גם אם הם לא מחזיקים ניפטי נדיר בארנק הדיגיטלי שלהם.

הרעיון נשמע מושך מאחר ומשחקי הוידאו והמחשב המוכרים והפופולריים, בדרך כלל לא מעניקים למשתתפים הזדמנות להרוויח כסף אמיתי. במודל החדש של Play to Earn משתמשים מייצרים הכנסה על ידי השגה ומכירה של נכסים דיגיטליים.

במשחקים מבוססי בלוקצ’יין מהדור הקודם המשתמשים נשענו בעיקר על סיכויים רנדומליים ליצירת רווח, כלומר האפשרות להרוויח היתה מקרית. לעומת זאת, משחקי Play to Earn יצרו מודלים עסקיים שבהם ההשתתפות במשחק מתוגמלת בכסף (או בפריטים שווי ערך לכסף) ויצירת ההכנסה מתוכננת ומובטחת.

אחד ממשחקי Play to Earn הראשונים הוא Axie Infinity, אשר משתמש בטוקן AXS. פלטפורמת המשחק הוקמה ב-2018 והטוקן שלה (AXS) החל להיסחר רק לקראת סוף 2020.

מה זה משחקי קריפטו וכיצד זה עובד?

משחקי קריפטו הם הטרנד האחרון בתעשיית המשחקים. הוא משלב את הרעיון של טכנולוגיית בלוקצ'יין עם משחקים, ומאפשר לשחקנים להרוויח פרסים במטבעות קריפטוגרפיים בזמן שהם משחקים.

משחקי קריפטו מבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין ומופעלים על ידי מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, Ethereum ו-Litecoin. הם מציעים לשחקנים דרך ייחודית להרוויח פרסים בזמן שהם משחקים במשחקים האהובים עליהם. שחקנים יכולים להשתמש בזכייה שלהם כדי לרכוש פריטים במשחק או להחליף אותם בכסף אמיתי.

משחקי קריפטו הופכים פופולריים יותר ויותר בשל היכולת שלהם לתגמל שחקנים על המשחק והטבע המבוזר שלהם. ככל שיותר אנשים יהיו מודעים למשחקים הללו, אנו יכולים לצפות שתעשיית משחקי הקריפטו תמשיך לצמוח במהירות בעתיד.

כיצד ניתן להרוויח מטבעות קריפטו באמצעות משחקי קריפטו?

האם אתה רוצה להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים מבלי שתצטרך להשקיע כמות עצומה של כסף? לאחר מכן, משחקי קריפטו הם הפתרון המושלם עבורך. משחקי קריפטו מספקים הזדמנות לזכות בפרסים בצורה של מטבעות קריפטוגרפיים על ידי משחק משחקים פשוטים ומהנים. אתה יכול גם להרוויח כסף אמיתי בחלק ממשחקי מטבעות קריפטוגרפיים.

מלבד משחקי קריפטו, ישנן גם דרכים אחרות להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים כמו האקתונים ותגמול משחקי בלוקצ'יין. עם האפשרויות הללו, אתה יכול בקלות להתחיל להרוויח מטבעות דיגיטליים ללא כל ידע או ניסיון קודם. כל מה שאתה צריך הוא האסטרטגיה והמסירות הנכונות כדי להפיק את המרב מאתרי הרווחים שלך מהקריפטו.

מהם היתרונות והחסרונות של משחקי קריפטו?

משחקי מטבעות קריפטו הופכים פופולריים יותר ויותר ככל שאנשים מחפשים דרכים להרוויח כסף עם מטבע דיגיטלי. בעוד שמשחקים אלה יכולים להיות דרך מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף, הם גם טומנים בחובם כמה סיכונים וחסרונות. במאמר זה, נסקור את היתרונות והחסרונות של משחקי קריפטו כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת אם הם מתאימים לך או לא. נדון בתגמולים הפוטנציאליים, בסיכונים הפוטנציאליים ובאופן שבו אתה יכול להגן על עצמך בעת משחק מסוגים אלה. . משחקי מטבעות קריפטו: היתרונות והחסרונות היתרונות של משחקי קריפטו הם שהמשחקים אינם מוסדרים לחלוטין כשזה מגיע למשחק הגאצ'ה ויש לו פוטנציאל רב לצמיחה. משחקי קריפטו משכו גם… הדיון בנושא הימורים במטבעות קריפטו: האם לשחק? היתרונות של משחקי קריפטו הם שהמשחקים אינם מוסדרים לחלוטין בכל הנוגע למשחק הגאצ'ה ויש להם פוטנציאל רב לצמיחה.

כיצד לבחור את משחק המטבעות הקריפטוגרפיים המתאים עבורך?

עם עליית המטבעות הקריפטוגרפיים, פלטפורמות משחקי בלוקצ'יין הפכו פופולריות יותר ויותר. כתוצאה מכך, יש כעת יותר אפשרויות מאי פעם בכל הנוגע לבחירת פלטפורמת משחקי הקריפטו המתאימה לך. בין אם אתם מחפשים פלטפורמה שמציעה את העדכניים והטובים ביותר בטכנולוגיית הבלוקצ'יין או כזו המציעה ממשק קל לשימוש ודמי עסקה נמוכים, יש שם משהו לכולם. במאמר זה, נדון בכמה טיפים כיצד לבחור את משחק מטבעות הקריפטו המתאים עבורך. . רמות הסיכון של הפלטפורמה בהתאם למה שאתה מחפש, פלטפורמות שונות יהיו יעילות יותר. לדוגמה, אם אתה רוצה פלטפורמה שמציעה מגוון משחקים עם רמות שונות של סיכון לאתגרים מעוררי מחשבה, יש עכשיו אפשרויות עבורך. כמה אפשרויות פופולריות כוללות את פיתוח משחקי הבלוקצ'יין של Agrello ואת מערכת המשחקים של BitGuild. מצד שני, אם אתה רוצה למצוא פלטפורמה המציעה ממשק קל לשימוש ודמי עסקה נמוכים, בחירה באחת כגון FunFair עשויה להיות מועילה יותר. כמובן, זה רק אחד מבין רבים לבחירה. יותר מכך, חשוב להתמקד במה שאתה רוצה לעשות ואז למצוא את הפלטפורמה המתאימה ביותר לצרכים שלך. בחירת פלטפורמת בלוקצ'יין למרות שישנן אפשרויות שונות לבחירה, ישנן כאלו שעשויות להיות טובות יותר מסיבות מסוימות. זה רק על בחירת הפלטפורמה המתאימה לפרויקט בודד. לכן, לפני שאתה מזלזל במזומן שהרווחת קשה כדי לרכוש כלי חדש לפיתוח משחקי בלוקצ'יין, אולי כדאי לחשוב תחילה על איך אתה מתכנן להשתמש בו ומה המטרה הסופית שלך.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ או שיווק השקעות או תחליף לייעוץ או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהיא.

אמור במדריך זה אינו מהווה ייעוץ מכל סוג שהוא לרבות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ כאמור.

שוק המטבעות הדיגיטליים הינו בעל סיכון רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *