NFT וקריפטו

המדריך האולטימטיבי ל-NFTs וכיצד הם משנים את סצנת האמנות באמצעות מטבעות קריפטו

NFTs משנים את סצנת האמנות בכך שהם מאפשרים לאמנים לייצר רווח מיצירות האמנות שלהם באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. על ידי יצירת מחסור דיגיטלי, NFTs נותנים לאמנים דרך ליצור אסימונים בלתי ניתנים לשינוי המייצגים את עבודתם ומקלים עליהם לקבל פיצוי על מאמציהם.

השימוש ב-NFTs בעולם האמנות אפשר לאמנים להשתלט על ערך עבודתם וליצור מחסור דיגיטלי שאינו אפשרי באמנות מסורתית. אמנות קריפטו הופכת פופולרית יותר ויותר ככל שיותר אנשים מתחילים להבין את הפוטנציאל של שימוש בטכנולוגיית בלוקצ'יין ומטבעות קריפטוגרפיים כדי ליצור מחסור דיגיטלי ולפתוח הזדמנויות חדשות לאמנים.

מבוא: מהו NFT וכיצד הוא עובד?

Tokens Non-Fungible (NFT) הם סוג חדש של נכס דיגיטלי שכובש את העולם בסערה. NFTs הם אסימונים ייחודיים ומיוחדים במינם הקיימים בבלוקצ'יין ומייצגים בעלות על נכסים דיגיטליים כגון יצירות אמנות, פריטי אספנות, סרטונים ועוד. הם מחוללים מהפכה בדרך שבה אנו חושבים על בעלות דיגיטלית ומאפשרים למשתמשים לרכוש ולסחור בנכסים אלה בקלות. במאמר זה, נדון במה זה NFT וכיצד הוא פועל.

חקור את סצנת האמנות הפורחת של NFT וקריפטו

סצנת אמנות ה-NFT והקריפטו צומחת במהירות. עם עליית טכנולוגיית הבלוקצ'יין, אמנים יכולים כעת ליצור ולמכור את יצירות האמנות שלהם במגוון פלטפורמות שונות. פלטפורמות אלו מאפשרות לאמנים להציג את עבודתם ולקבל תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים או אפילו ליצור פריטי אספנות דיגיטליים באמצעות אסימונים שאינם ניתנים לשינוי (NFT).

זה פתח עולם חדש של אפשרויות הן לקונים והן למוכרים של יצירות אמנות, מכיוון שהם יכולים כעת לרכוש יצירות מכל מקום בעולם מבלי לדאוג לגבי אותנטיות או אמון. עם הופעתם של שוקי אמנות NFT ופלטפורמות יצירות אמנות קריפטו, אנו רואים פיצוץ ביצירתיות ככל שיותר אנשים חוקרים את המדיום החדש והמלהיב הזה. . שווקי אמנות NFT הם פלטפורמות המאפשרות למשתמשים לקנות ולמכור אמנות דיגיטלית, לדוגמה, אתה יכול לקנות ציור ב-ArtByProfit ולמכור אותו עם קונים אחרים ב-StockX.com. ב-StockX תוכלו גם לרכוש יצירות אמנות מאמנים אחרים. הפלטפורמות הללו הפכו את השוק לנגיש יותר לאמנים מכל הרמות שמחפשים להפוך את עבודתם לזמינה מחוץ לערוצים המסורתיים. "אני אוהב את הרעיון ליצור משהו שניתן להעברה אינסופית, בין אם מישהו קונה אותו, ובין אם הוא רוצה למסור אותו בעתיד" – וויליאם צ'ו, אמן

כיצד ליצור ולמכור NFTs משלך

אסימונים שאינם ניתנים לשינוי (NFT) הופכים פופולריים יותר ויותר כדרך ליצור ולמכור נכסים דיגיטליים. הם אסימונים ייחודיים, בלתי ניתנים לשינוי שניתן להשתמש בהם כדי לייצג בעלות על פריטים דיגיטליים כגון יצירות אמנות, מוזיקה או אפילו פריטי אספנות.

יצירת NFT משלך יכולה להיות דרך מצוינת לייצר רווח מהיצירתיות שלך ולהרוויח כסף ממכירת האסימונים הללו. במאמר זה, נחקור כיצד תוכל ליצור ולמכור NFTs משלך. אנו גם נסתכל על כמה טיפים כיצד להטביע את האסימונים שלך ולוודא שהם מאובטחים ובלתי ניתנים לשינוי. . כמה תנאים שכדאי לדעת NFT ראשי תיבות של Non-fungible Token. המונח מתייחס בדרך כלל לנכס דיגיטלי שקיים כחלק של בעלות ייחודית ואינו ניתן להחלפה עם כל פריט אחר. NFTs יכולים להתקיים בצורה של פריטי אספנות, משחקים, אמנות פיזית כמו כרטיסים או פסלים וכו', אבל הם יכולים גם להיות מופשטים יותר ולייצג צורות של בעלות כמו זכויות על פריטים מסוימים (כמו אלבום) או חלקות אדמה (כמו חלקת אדמה). או אפילו חלק ממניות בחברה. Rinkeby Test Net היא רשת בדיקות Ethereum המאפשרת גישה לרשת Rinkeby למפתחים ובודקים. אתה יכול ליצור NFTs ברשת Rinkeby Test Net ללא כל סיכון לאבד את האסימונים שלך. היא רשת בדיקות Ethereum המאפשרת גישה לרשת Rinkeby למפתחים ובודקים. אתה יכול ליצור NFTs ברשת Rinkeby Test Net ללא כל סיכון לאבד את האסימונים שלך. רשת Ethereum הראשית היא המקום שבו נפרסם את החוזים החכמים שלנו, לאחר שהם נבדקו על ידי מומחי קריפטו וחברי קהילה, אז נשחרר אותם לרשת הראשית. אסור לשלוח אף אחד מהאסימונים של Ether או ERC-20 לכתובת ברשת הבלוקצ'יין של Rinkeby. כיצד ליצור NFTs? אתה יכול ליצור NFTs על ידי שימוש בפונקציית החוזה החדשה "CreateNFT" בסייר הארנק של אפליקציית Ethereum Wallet. זה דורש מחרוזת אחת: המזהה הייחודי שלך, ואחריו זוג סוגריים, ולאחר מכן סדרה של תווים הקסדצימליים (מתחילים ב-0x), מופרדים בפסיקים ומסתיימים בזוג סוגריים נוסף. אם אתה יוצר נכס למכירה או שכירות, אז המזהה הוא המזהה הייחודי של הקונה או השוכר (במקרה זה, אתה). ארנק Ethereum מכיל את כל המפתחות והמידע הדרושים לגישה לחשבון שלך. אם אתה יוצר ארנק בבורסה כמו Coinbase או Kraken, ייתכן שתהיה לו גישה למפתחות הפרטיים שלך אם נתת להם הרשאה לעשות זאת. אם לא, עדיף קודם לדבר עם הבורסה. ארנק Ethereum הוא שער לגישה ל-DAPPS ולחוזים החכמים שלך ברשת Ethereum. אתה יכול להשתמש בארנק שלך כדי לשלוח עסקאות המתקשרות עם חוזים חכמים הפועלים על הבלוקצ'יין של Ethereum . לארנק יש מספר מפתחות פרטיים המוגנים על ידי ביטוי סיסמה. ניתן להשתמש במפתח כדי לחתום על עסקאות, לאמת את שלמות הנתונים ולאבטח נכסים דיגיטליים. סוגי ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים הם ארנקי תוכנה, דיגיטליים וחומרה. ידוע גם כאחסון קר או אחסון לא מקוון. כספים אלה עשויים להיות מאוחסנים במקום בטוח כגון Coinbase Vault או פתרונות ארנק דומים כמו Armory או Electrum המאפשרים לך לגבות את המפתחות הפרטיים שלך להגנה נוספת מפני האקרים עם ביטוי זרע מנמוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *