בורסת קראקן

Kraken Exchange היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית המציעה מסחר בביטקוין, אתר, לייטקוין ומטבעות דיגיטליים מרכזיים אחרים.

Kraken נוסדה על ידי ג'סי פאוול בשנת 2011. משרדיה הראשיים נמצאים בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

החברה מציעה מסחר בביטקוין, אתר, לייטקוין ומטבעות דיגיטליים מרכזיים אחרים. Kraken נוסדה על ידי ג'סי פאוול בשנת 2011 ומרכזה בסן פרנסיסקו.

Kraken היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית המציעה מסחר בביטקוין, אתר ונכסים דיגיטליים אחרים. זוהי חברה שבסיסה בסן פרנסיסקו שהוקמה על ידי ג'סי פאוול. החברה הוקמה לראשונה ביולי 2011 וצמחה להיות בין הבורסות הגדולות למסחר בביטקוין בעולם. . בורסת קראקן הוקמה ב-2011 על ידי ג'סי פאוול. בתחילת הדרך היא הציעה מסחר רק בביטקוין, וכיום היא מציעה מסחר בנכסים דיגיטליים כמו ביטקוין, Ethereum ו-Litecoin. המטה שלה ממוקם ברחוב שלוש עשרה 34 בסן פרנסיסקו, קליפורניה. Kraken ידועה בנפח הגבוה של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם בעמלות הנמוכות שלה ובנציגי שירות לקוחות רב לשוניים. לדוגמה, ב-25 בינואר 2018 הבורסה רשמה נפח מסחר של 726 דולר מִילִיוֹן. של מטבעות קריפטוגרפיים. ב-3 באוקטובר 2018, קראקן הודיעה כי תעביר את המטה שלה מסן פרנסיסקו לבניין הבורסה של ניו יורק במנהטן התחתית. שעות לאחר ההודעה, מניות החברה זינקו. קראקן תוארה כדוגמה לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים מודרניים (MCE). זוהי אחת מבורסות הקריפטו לקריפטו הגדולות והפעילות בעולם לפי נפח מסחר יומי. בשנים 2017 ו-2018 קראקן גדל משמעותית עם למעלה ממיליון חדשים , בעיקר מסין, והצטרפו לסך של יותר מ-16 מיליון משתמשים. בורסת Kraken נוסדה בשנת 2011 על ידי ג'סי פאוול. בתחילת הדרך היא הציעה מסחר רק בביטקוין, וכיום היא מציעה מסחר בנכסים דיגיטליים כמו ביטקוין, Ethereum ו-Litecoin. המטה שלה ממוקם ברחוב שלוש עשרה 34 בסן פרנסיסקו, קליפורניה. קראקן ידועה בנפח המסחר הגבוה שלה במטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם בעמלות הנמוכות שלה ובנציגי שירות לקוחות רב לשוניים. למשל, על 29 במרץ 2018, נפח המסחר היומי בקרקן עלה על 6.1 מיליארד ודמי המסחר שלה היו 0.26%. המייסד של קראקן הוא ג'סי פאוול . Kraken נוסדה בשנת 2011 על ידי ג'סי פאוול. בתחילת הדרך היא הציעה מסחר רק בביטקוין, וכיום היא מציעה מסחר בנכסים דיגיטליים כמו ביטקוין, Ethereum ו-Litecoin. המטה שלה ממוקם ברחוב שלוש עשרה 34 בסן פרנסיסקו, קליפורניה. קראקן ידועה בנפח המסחר הגבוה שלה במטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם בעמלות הנמוכות שלה ובנציגי שירות לקוחות רב לשוניים. לדוגמה, ב-29 במרץ 2018, נפח המסחר היומי בקרקן עלה על 6.1 מיליארד.

Kraken מציעה את שירותיה ללקוחות ברחבי העולם עם יותר מ-100 מטבעות קריפטוגרפיים הרשומים למסחר, כולל ביטקוין, אתרים, לייטקוין, מונרו, ריפל ועוד רבים אחרים. החברה מספקת גם שירותי מסחר ברווחים (הן לטווח קצר והן לטווח ארוך), וכן עשיית שוק לבורסות אחרות.

ב-2013 קראקן הפכה לאחת מבורסות הביטקוין הראשונות שהציעו מסחר ממונף על מרווח (עד פי 3). תכונה זו מסופקת דרך השותף שלנו Yapizon.

החברה הייתה מעורבת בכמה אירועים בולטים מאז הקמתה:

– בשנת 2016 קראקן שיתף פעולה עם הבנק הגדול ביפן Sumitomo Mitsui Banking Corporation (SM

Kraken היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית המציעה מסחר בביטקוין, מזומן ביטקוין, אתרים, לייטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים. זוהי בורסת הביטקוין הגדולה ביותר בנפח האירו ובנזילות.

Kraken הוקמה על ידי ג'סי פאוול שהיה חובב ביטקוין ותיק ומשתתף פעיל בקהילת הביטקוין מאז 2011. החברה רשומה בסן פרנסיסקו, קליפורניה ויש לה משרדים בטוקיו, יפן; לונדון, בריטניה; והמבורג, גרמניה.

המשימה של Kraken היא לעזור לאנשים ברחבי העולם לסחור בצורה יעילה יותר בתנאים שלהם. כדי להשיג מטרה זו Kraken מציעה גישה הן לספר הזמנות גלובלי עבור סוחרים בנפחים גבוהים, כמו גם מסחר עם זמן אחזור נמוך עבור אלה עם כמויות הון צנועות יותר.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ או שיווק השקעות או תחליף לייעוץ או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהיא.

אמור במדריך זה אינו מהווה ייעוץ מכל סוג שהוא לרבות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ כאמור.

שוק המטבעות הדיגיטליים הינו בעל סיכון רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *