בורסת קריפטו ישראל

בורסת קריפטו ישראל

ישראל היא מדינה בעלת היסטוריה ארוכה של חדשנות ויזמות. אין זה פלא שטכנולוגיית מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ'יין תופסים שם אחיזה.

רשות ניירות ערך (ISA) פרסמה אזהרה על הסיכונים בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים, אבל היא לא מונעת מחברות סטארט-אפ ישראליות לפתח פתרונות מבוססי בלוקצ'יין כדי לפתור את הבעיות שהם רואים בתעשיות שלהם.

בישראל כרגע אין בורסה שניתן לסחור בה בקריפטו ישראלי

בישראל, קהילת מטבעות הקריפטו צומחת במהירות, כאשר אנשים רבים משקיעים בה ומחפשים דרכים להשתמש בה כאמצעי תשלום או להשקיע ב-ICO. . עסקים המקבלים מטבעות קריפטוגרפיים בישראל כוללים: קהילת מטבעות הקריפטו בישראל צומחת במהירות והבנק המרכזי הישראלי נוקט לאחרונה בגישה סובלנית יותר לביטקוין ולמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ברוסיה, הממשלה בחנה באופן פעיל אפשרויות לרגולציה של מטבעות קריפטוגרפיים. באפריל 2018, נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הורה לפקידים מהממשל שלו לפתח תקנות עבור ICOs, כריית מטבעות קריפטוגרפיים ופעילויות אחרות הקשורות לקריפטו. חוקי המטבעות והבלוקצ'יין הרוסיים לשנת 2018 מספקים קווים מנחים כיצד חברות צריכות לפעול כשהן מציעות שירותים פיננסיים דיגיטליים, תוך שהם מספקים ספציפיים דרישות שהמוסדות הפיננסיים ימלאו אחריהם. בנוסף להנחיות החדשות, רוסיה הקפיאה השקעות במטבעות קריפטוגרפיים. "צעד זה נעשה בהנחה ששוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא מאוד תנודתי ולא מפוקח". חדש "הנחיות לשימוש במטבעות וירטואליים ואמצעי תשלום חלופיים" "משרד האוצר הרוסי מסר כי הוא עדכן את "הנחיות השימוש במטבעות וירטואליים ואמצעי תשלום חלופיים", המסדירים עניינים פיננסיים בשוק המטבעות הקריפטו"

בורסות קריפטו הן מקומות שוק לקנייה, מכירה ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים. הם התחנה הראשונה עבור סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים רבים.

בורסת קריפטו היא פלטפורמת מסחר למטבעות קריפטוגרפיים. זה מאפשר לסוחרים לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים. חלק מבורסות הקריפטו הפופולריות ביותר הן Coinbase, Bitfinex, Kraken ו-Binance. בורסות קריפטו הן פלטפורמות המאפשרות לאנשים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. ניתן לסווג אותם כבורסה ריכוזית או מבוזרת. בורסות מרכזיות מנוהלות על ידי חברה, בעוד שבורסה מבוזרת אינה נשלטת על ידי אף ישות אחת. מאגר כריית קריפטו הוא קבוצה של כורים שהסכימו באופן קולקטיבי לחלוק את כוח הגיבוב שלהם תוך חלוקת כל התגמולים באופן שווה ביניהם. מאגר כריית קריפטו שונה משירות כריית ענן. Cloudmining מציעה משתמש אחד או כמה גישה לכל תהליך הכרייה ללא צורך בניהול חומרה, לעתים קרובות על ידי שכירת כוח עיבוד מספקי ענן מוכרים ומהימנים כמו Amazon Web Services (AWS). שירותים כאלה מעודדים משתמשים להשקיע בכרטיסי מסך יקרים או ב-ASIC, מה שמגביר את הסכנה להונאה , בעוד שבריכות כריית קריפטו מציעות השקעה דמוקרטית יותר, לרוב פחות יקרה ואמינה. מאגר כריית קריפטו הוא קבוצה מקוונת של כורי מטבעות קריפטו המסכימים לחלוק את כוח הגיבוב שלהם ולפצל את המטבעות הכורים באופן פרופורציונלי לכמות העבודה שכל כורה תרם. פלטפורמת הבורסה Binance הודיעה על השקת שירות חדש בשם "Binance Information Service" דרך האתר הרשמי שלה ב-7 בינואר 2019. השירות מציע ניתוחים שונים לרבות נפח מסחר בשווקים שונים, מגמות מחירים לאורך זמן, הון שוק , ועוד. השירות זמין באנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית וסינית.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ או שיווק השקעות או תחליף לייעוץ או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהיא.

אמור במדריך זה אינו מהווה ייעוץ מכל סוג שהוא לרבות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ כאמור.

שוק המטבעות הדיגיטליים הינו בעל סיכון רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *