שער אתריום דולר

Ethereum, מטבע הקריפטו השני בגודלו בעולם, צובר פופולריות כחלופה לביטקוין. ככל שהוא ממשיך להיות מאומץ על ידי יותר ויותר אנשים, שער הדולר שלו הפך לאינדיקטור חשוב לערכו. Ethereum ואילו גורמים עשויים להשפיע עליו בעתיד.

Ethereum dollar הוא מטבע דיגיטלי המבוסס על Ethereum blockchain. זה מאפשר למשתמשים לשלוח, לקבל ולאחסן ערך בקלות ובבטחה ללא צורך במתווך של צד שלישי. עם החוזים החכמים שלו, משתמשים יכולים ליצור אסימונים משלהם ולהשתמש בהם למטרות שונות כגון גיוס כספים, תוכניות נאמנות ועוד. Ethereum dollar גם למטבע.

Ethereum היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ'יין בקוד פתוח המאפשרת למשתמשים ליצור ולפרוס יישומים מבוזרים. היא הפכה לאחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר עבור מפתחים לבנות יישומים עליהן, והמטבע הקריפטוגרפי המקורי שלה Ether (ETH) הוא המטבע הדיגיטלי השני בגודלו לפי שווי שוק. Ethereum מספקת מגוון רחב של מקרי שימוש, משירותים פיננסיים למשחקים ואפילו שירותי בריאות. פונקציונליות החוזה החכמה שלו מעניקה למפתחים את היכולת ליצור יישומים מאובטחים ואמינים ללא צורך בגורם שלישי או ברשות מרכזית. עם Ethereum, מפתחים מסוגלים לבנות אפליקציות dApps עוצמתיות עם רמות חסרות תקדים של אבטחה, שקיפות ומדרגיות. . מפתחים רבים נמשכים אל Ethereum מכיוון שהוא מספק פלטפורמה המאפשרת להם ליצור יישומים מבוזרים ללא צורך במתווכים של צד שלישי. זה מושך מכיוון שהוא מבטל את הצורך במתווכים ומאפשר למפתחים לבנות שירות על גבי הבלוקצ'יין שהוא מאובטח, שקוף ויעיל תוך הימנעות מהטרדות רגולטוריות. מכיוון שיישומים אלה יכולים לפעול ללא פיקוח מרכזי, לעתים קרובות ניתן להשלים אותם מהר יותר מאשר אילו היו בנויים על גבי פלטפורמות מסורתיות כמו פייסבוק או יוטיוב.