אם הממסד או הממשלה הייתה רוצה לרסק את הקריפטו הוא לא היה צריך אף אחד ?

אם הממסד היה רוצה לרסק את הקריפטו הוא לא היה צריך אף אחד ?

הממסד צריך את קהילת הקריפטו, הם לא יכולים לרסק אותה מבלי להרוס את עצמם.

לממסד יש אינטרס מובהק בהצלחת הקריפטו. אם הם היו רוצים למחוץ את זה, הם לא היו צריכים אדם אחד. הם פשוט יצטרכו להפסיק לתת לזה תשומת לב ולתת לזה למות מעצמו. . לממסד יש אינטרס מובהק בהצלחת הקריפטו. אם הם רצו למחוץ את זה, הם לא היו צריכים אדם אחד. הם פשוט יצטרכו להפסיק לשים לב לזה ולתת לו למות מעצמו.

הממסד מנסה לרסק קריפטו כבר עשרות שנים. אבל זה לא מה שהם היו עושים לו היו רוצים להיפטר מזה. בעבר, הממסד ניסה דרכים רבות למנוע מאנשים להשתמש בקריפטו. לדוגמה, משרד האוצר האמריקני הטיל סנקציות על מספר אנשים וארגונים רוסיים ב-2014 בשל מעורבותם ב"תוכנית רב שנתית להלבנת כספים ברחבי העולם בפשעי סייבר". או כאשר סין אסרה על ICO ובורסות מטבעות קריפטוגרפיים בספטמבר האחרון. . "הם" לא יאסרו קריפטו. הם ינסו לעשות את זה כמה שיותר לא נוח לאנשים להשתמש בו. -משרד האוצר האמריקני הטיל סנקציות על מספר אנשים וארגונים רוסים בשנת 2014 על מעורבותם ב"תכנית להלבנת הון עולמית רב-שנתית של פשעי סייבר". או כאשר סין אסרה על ICO ובורסות מטבעות קריפטוגרפיים בספטמבר האחרון.

אבל אף אחד מהמאמצים האלה לא הצליח לבלום את צמיחת הקריפטו או לבטל את השימוש בו לחלוטין. שוק הקריפטו הוא תופעה חדשה יחסית. ולמרות שהוא קיים רק כמה שנים, הוא כבר צמח לשווי של מיליארדי דולרים. לדוגמה, ביטקוין שווה כעת $6,750 ו-Ethereum שווה כעת $205. קריפטו גדלה כל כך עד שהיא מתחילה להיות בעיה עבור הממסד. יש הרבה אנשים בעולם שהרוויחו הרבה כסף מהקריפטו והממסד רוצה לקחת מהם את הכסף הזה. אם הממסד היה רוצה למחוץ קריפטו הם לא היו צריכים אף אחד כי הם יכולים פשוט לייצר מטבע קריפטו משלהם וכולם היו נוהרים אליו במקום ביטקוין או Ethereum. . קריפטו עדיין בחיתוליו וקל לראות כיצד היא יכולה לצמוח לשוק של מיליארדי דולרים שיחתוך את הממסד. הממסד חושש מהכוח בקריפטו ומחוסר הניבוי שלו. הם רוצים איזושהי שליטה עליו כדי שיוכלו להפיק ממנו תועלת תוך שמירה על "קצת" כוח. אם נסתכל על האופן שבו הממסד ניסה לשלוט בקריפטו בעבר, אנו רואים שהם היו בתהליך של "הרג" או ניסיון להרוג ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים כי הם מהווים איום על אותן מערכות מבוססות. אאוטלט אחר שקע ניסה לתמוך ברגולציה ממשלתית כי זה יגביל את הסיכון שמטבעות קריפטוגרפיים אלו מהווים לממסד. מה שהם לא רוצים להכיר הוא שככל שהם מנסים יותר לווסת את הקריפטו, כך המטבעות הללו צוברים כוח רב יותר בהשוואה למערכות הישנות שלהם. לדוגמה, אם נסתכל על ההיסטוריה של ביטקוין, אתה יכול להעלות טיעון טוב מאוד מדוע יש להכשיר אותו או להסדיר אותו: -מזימת פונזי -זה לא מטבע, זה סחורה. -אין בנק מרכזי מאחורי זה. -ניתן להשתמש בו כדי להעביר כסף ולהעלים מיסים. אבל עכשיו כשהם מוסדרים, יש להם יותר כוח מאי פעם על כל דבר בשוק: שערי חליפין BTC/USD, תקנות ICO וכו'…

אני לא בטוח ב-100% אבל עכשיו יש להם גישה לכל עסקה בכל העולם והם בונים את שרשרת הבלוקים מהדור הבא. נראה לי שממשלות תמיד ירצו להסדיר את הביטקוין כי זה מטבע לא מפוקח. הם רוצים את זה למטרות העלמת מס, שליטה בזרימת ההון וכן הלאה…

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ או שיווק השקעות או תחליף לייעוץ או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהיא.

אמור במדריך זה אינו מהווה ייעוץ מכל סוג שהוא לרבות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ כאמור.

שוק המטבעות הדיגיטליים הינו בעל סיכון רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *