זה שהשוק הקריפטו הזה הרגיל אותנו שמטבעות כמו דוגקווין ושיבא הם הצלחה אדירה

זה ששוק הקריפטו הזה הרגיל אתכם לכך שמטבעות כמו Dogecoin ושיבא הם הצלחה אדירה, לא אומר שהרווח הוא במכירה ביחס לקנייה.

במילים אחרות, אין להתפתות לרווחים בטווח הקצר של מכירה ובמקום זאת להתמקד בהשקעה לטווח ארוך.

שוק מטבעות הקריפטו תנודתי יותר משוק המניות. למרות זאת, חשוב לציין שהרווח אינו במכירה ביחס לקנייה. רכישת מטבעות קריפטוגרפיים והחזקתו לאורך זמן יכולה להרוויח הרבה כסף. , אבל אותו דבר לגבי מכירתו. "ביטקוין" הוא מטבע וירטואלי שניתן להעברה, נקי משליטה ומניפולציות ממשלתיות. אין לה מנפיק מרכזי או מנהל יחיד, בניגוד למערכות בנקאיות מרכזיות כמו מערכת הפדרל ריזרב בארצות הברית או בנקים HSBC או ברקליס באירופה. אין "בעלים" בודדים; זה יכול לשמש לתשלומים, אבל גם למסחר והשקעה. בניגוד למטבעות פיאט (אסימונים), הביטקוין לעולם לא יקטן בערכו ביחס ליחידה שלו של החשבון. מטבע וירטואלי מבוזר, ביטקוין אינו מסתמך על רשות אחת או מאגר מרכזי עבור כל העסקאות שלו. רשת התשלום עמית לעמית מנוהלת על ידי משתמשי המערכת באמצעות שימוש בהצפנה ובתוכנות קוד פתוח שכל אחד יכול להשתמש בהן כדי להשתתף. משתמשים שולחים ומקבלים bitcoins, יחידות המטבע, על ידי שידור הודעות חתומות דיגיטלית זה לזה על מנת לעקוב אחר עסקאות מזומן דיגיטליות באופן אנונימי. . רשת הביטקוין חותמת עסקאות על ידי גיבובן לשרשרת מתמשכת של הוכחת עבודה מבוססת hash, ויוצרת רשומה שלא ניתנת לשינוי מבלי לבצע מחדש את הוכחת העבודה. – gizmodo.com מערכת הביטקוין היא peer-to-peer, ועסקאות מתבצעות בין משתמשים ישירות, ללא מתווך. הערך של דולר ארה"ב של ביטקוין בודד התאפס לכ-1,000 דולר ארה"ב בשנת 2011 ולא הגיע שוב ל-1 דולר ארה"ב עד 2013. נכון ל-8 בינואר 2018, ערך הביטקוין הוא יותר מפי 15 מהסכום, מה שהופך ביטקוין אחד לערך של 3 דולר אמריקאי או כ-$3160 למטבע. אם אתה שוקל היתרונות והחסרונות של השימוש בביטקוין, תראה שזו דרך יעילה לטפל בכסף. הגיע הזמן לנצל את כוחם של מטבעות בשליטה עצמית. העתיד הוא עכשיו. ביטקוין נוצר על ידי אדם או קבוצה עם רעיון שזו תהיה דרך טובה לטפל בכסף מבלי שתהיה לו השפעה מקבוצות כמו מערכת הפדרל ריזרב במדינות כמו אמריקה

יש אנשים שקונים ומוכרים מטבעות כדי להרוויח. לקנות נמוך ולמכור גבוה זה הרעיון הכללי. עם זאת, לא תמיד מדובר בקנייה נמוכה ומכירה גבוהה. למעשה, לרוב מדובר בקנייה גבוהה ומכירה אפילו גבוה יותר. שוק הקריפטו הרגיל אתכם לעובדה שמטבעות כמו Dogecoin ושיבא זוכים להצלחה אדירה. זה גם הרגיל אותך לרעיון שחלק מהמטבעות לא שווים את הזמן או המאמץ שלך. אבל הרווח אינו ביחס לקנייה או מכירה; זה ביחס למה שאתה קונה או מוכר בזמן נתון. . לקנות נמוך ולמכור גבוה זו לא תמיד האסטרטגיה הטובה ביותר. לפעמים, ייתכן שתרצה לקנות גבוה ולמכור גבוה יותר. . כאשר שוק הקריפטו קורס, לפעמים עדיף לקנות נמוך ולמכור גבוה יותר. הנה דוגמה. אם היית קונה 1000 DOGE ב-3 בינואר במחיר ממוצע של 1,000 DOGE למטבע ומוכרת אותם ב-1 בפברואר כשהמחיר היה 2200 DOGE למטבע, היית מרוויח 1800 DOGE. זהו רווח של 20% על ההשקעה הראשונית שלך של 1000 מטבעות. האסטרטגיה של קנייה נמוכה ומכירה גבוהה יכול לעבוד רק אם אתה קונה ומוכר בו זמנית.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ או שיווק השקעות או תחליף לייעוץ או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהיא.

אמור במדריך זה אינו מהווה ייעוץ מכל סוג שהוא לרבות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ כאמור.

שוק המטבעות הדיגיטליים הינו בעל סיכון רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *