מהו שירות משמורנות (Custody)

מדריך מקיף לשירותי משמורת וכיצד הם יכולים לעזור לך לשמור על נכסי הקריפטו שלך בטוחים

נכסי קריפטו הופכים פופולריים יותר ויותר ויחד עם זה מגיע הצורך בפתרונות אחסון מאובטחים. שירותי משמורת מציעים דרך מאובטחת לאחסן את נכסי הקריפטו שלך ולהגן עליהם מפני גניבה או אובדן. במדריך זה, נחקור מהם שירותי משמורת, כיצד הם פועלים וכיצד אתה יכול להשתמש בהם כדי לשמור על נכסי הקריפטו שלך בטוחים.

מהו שירות משמורת?

שירות משמורת הוא סוג של שירות הגנת נכסים המספק אחסון וניהול מאובטח של נכסים דיגיטליים. הוא משמש בדרך כלל על ידי משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים, בורסות וגופים אחרים כדי להגן על אחזקותיהם מפני גניבה, אובדן או נזק. שירות משמורת עשוי להציע גם שירותים נוספים כגון תמיכת מסחר וניהול סיכונים. שומרי מטבעות קריפטו אחראים לספק את פרוטוקולי האבטחה הדרושים כדי להבטיח את בטיחות הנכסים הדיגיטליים שבטיפולם. . משפטי ותאימות שירותי המשמורת פועלים בתחום אפור משפטי. מדינות מסוימות, כמו ארצות הברית, אינן מסדירות שירותי משמורת, אך אחרות כמו יפן דורשות מהן להירשם אצל הרגולטורים. העמימות של הסביבה הרגולטורית מקשה על הספקים הנוכחיים להציע בהירות והבטחה לגבי המודלים העסקיים שלהם ומבני העלויות האמיתיים שלהם. חוסר רגולציה גם יוצר הזדמנות לארביטראז' על ידי יצירת מקומות שוק תחרותיים שבהם ספקי שירות יכולים להציע עסקאות טובות יותר מאלה שמציעות חברות אחרות שאינן מוסדרות בחוק. חוסר הבהירות אומר גם שספקי שירותי משמורת עשויים לגבות מחירים שונים בהתאם לתחום השיפוט או סוג המשקיע. כתוצאה מכך, ספקי שירותי משמורת עשויים לגבות עד 100,000 דולר בשנה ממשקיעים שאינם מסוגלים להבין את העלות האמיתית של השירותים שלהם, על פי הדו"ח. חוסר הבהירות אומר גם שספקי שירותי משמורת עשויים לגבות מחירים שונים בהתאם לתחום השיפוט או לסוג המשקיע.

מהם היתרונות של שימוש בשירות משמורת?

שירותי משמורת מספקים דרך מאובטחת לאחסון נכסים דיגיטליים ומטבעות קריפטוגרפיים. הם מציעים פתרונות אחסון מאובטחים השומרים על הנכסים הדיגיטליים שלך מפני גניבה, הונאה ופעילויות זדוניות אחרות. בעזרת שירותי משמורת, אתה יכול לנהל את נכסי הקריפטו שלך בקלות ובביטחון. לא רק שהם מגנים על הנכסים שלך מפני גישה לא מורשית, אלא הם גם מספקים לך את הכלים לנטר ולנהל את תיק ההשקעות שלך בזמן אמת. שירותי משמורת מספקים דרך מאובטחת לאחסן ולנהל את הנכסים הדיגיטליים שלך, ומעניקים לך שקט נפשי שהכספים שלך תמיד בטוחים. . למדינות הנורדיות, במיוחד איסלנד, יש את מערכת הסטארט-אפים התוססת והמבטיחה ביותר באירופה. במדינה יש כמה מחברות הטכנולוגיה הפיננסית הטובות בעולם, כמו BitPay ו-Valitor. הפרלמנט של המדינה מתלבט אם יש לסווג ביטקוין כמטבע או כנייר ערך. אם זה היה מסווג כמטבע, המסחר בו יטופל כאל חליפין. כדי לקבל כסף מבורסות או ארגונים חיצוניים עבור פרויקטי המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, עליך כעת לאמת את זהותך באמצעות שירותי אימות מזהה דומים לאלה המשמשים בנקים כמו VeriSign Secure ID או Th awte. למדינות הנורדיות, במיוחד איסלנד, יש את מערכת הסטארטאפים התוססת והמבטיחה ביותר באירופה. במדינה יש כמה מחברות הטכנולוגיה הפיננסית הטובות בעולם, כמו BitPay ו-Valitor. הפרלמנט של המדינה מתלבט אם יש לסווג את הביטקוין כמטבע או כנייר ערך. אם הוא היה מסווג כמטבע, המסחר בו יטופל כאל חליפין. כדי לקבל כסף מבורסות או ארגונים חיצוניים עבור פרויקטי המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, עליך כעת לאמת את זהותך באמצעות שירותי אימות מזהה דומים לאלה המשמשים בנקים כגון VeriSign Secure ID או Thawte.

אילו סוגי שירותי משמורת זמינים?

שירותי משמורת מספקים אחסון מאובטח לנכסים דיגיטליים. שירותים אלה הופכים פופולריים יותר ויותר ככל שיותר אנשים משקיעים במטבעות קריפטוגרפיים ובנכסים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים שונים של שירותי משמורת זמינים, כגון שירות ארנק משמורת, שירות החלפת משמורת ושירות שמירת מפתחות פרטיים. כל אחד מהשירותים הללו מספק רמות שונות של אבטחה ונוחות למשתמשים. במאמר זה, נסקור את סוגי שירותי המשמורת השונים הזמינים וכיצד ניתן להשתמש בהם לאחסון בטוח של נכסים דיגיטליים. . סוגי שירותי משמורת בעת קנייה או מכירה של מטבעות קריפטוגרפיים, ישנם שני סוגים של שירותי משמורת שניתן להשתמש בהם. מדובר בשירות ארנק משמורת ושירות החלפת משמורת. שירות ארנק משמורת מספק למשתמשים שליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלהם ומאפשר פונקציונליות מסחר מלאה ללא סיכון של אובדן או גניבה. מצד שני, שירות החלפת משמורת מספק למשתמשים נוחות מבחינת נזילות ואבטחה אך עדיין מאפשר שליטה מוחלטת על מפתחות פרטיים. שירות שמירת מפתח פרטי (כריית קליימור) – שירות מפתחות פרטיים מאחסן את המפתחות הפרטיים של המשתמשים במערכת מאובטחת ולא מקוונת. – שירות מפתחות פרטיים מאחסן את המפתחות הפרטיים של המשתמשים במערכת מאובטחת ולא מקוונת. שירות ארנק משמורת (אחסון קריפטו בבורסה) – אחסון קריפטו בבורסה היא הבחירה הפופולרית ביותר עבור סוחרים ומשקיעים שכן היא מספקת נזילות ואבטחה נוחה מבלי להתערב בעניינים הטכניים של טכנולוגיית בלוקצ'יין או אחסון מטבעות קריפטוגרפיים. למרבה הצער, לנוחות זו עלות גבוהה; בורסות אינן נחשבות לארנקים טובים בגלל אופיים הריכוזי והפוטנציאל להפרוץ או לרדת. – אחסון קריפטו ב-an שירות Exchange Crypto Storage הוא חשבון המחזיק את המפתחות הפרטיים של המשתמשים. זה מאפשר למשתמשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ולהוריד אותם. – אחסון קריפטו של Exchange הוא הבחירה הפופולרית ביותר עבור סוחרים ומשקיעים מכיוון שהוא מספק נזילות ואבטחה נוחים מבלי להתערב בעניינים הטכניים של טכנולוגיית בלוקצ'יין או אחסון מטבעות קריפטוגרפיים. למרבה הצער, לנוחות זו עלות גבוהה; בורסות לא נחשבות לארנקים טובים בגלל אופיים הריכוזי והפוטנציאל לקרוס או לרדת. – אחסון קריפטו בשירות Exchange Crypto Storage הוא חשבון שמחזיק את המפתחות הפרטיים של המשתמשים. זה מאפשר למשתמשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ולהוריד אותם. שירות ארנק משמורת הוא שירות חינמי המוצע על ידי בורסות למטבעות קריפטוגרפיים. הבורסה מספקת למשתמש כתובת ארנק לשימוש להפקדה ומשיכת כספים. כל העסקאות נעשות דרך ארנק הבורסה, והמשתמש אינו אחראי לכל הפסד או גניבה שייגרם במהלך עסקאות אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *