קרנות סל עוקבות קריפטו

המדריך לקרנות סל מעקב קריפטו: כיצד להשקיע בעתיד של מטבעות קריפטו

מהי קרן סל למעקב קריפטו ומדוע כדאי להשקיע בה?

השקעה בקרן נאמנות למעקב קריפטו יכולה להיות דרך מצוינת לגוון את תיק המטבעות הקריפטוגרפיים שלך ולנהל נכסים דיגיטליים. זהו סוג של קרן שעוקבת אחר ביצועי שוק מטבעות הקריפטו ומספקת למשקיעים חשיפה למגזר ללא צורך בקניית מטבעות בודדים. זה מאפשר לך ליהנות מתנועות מחירים בכל שוק הקריפטו, ולא רק מטבע אחד. השקעה בקרנות כאלה יכולה להועיל הן למשקיעים מנוסים והן למשקיעים מתחילים, שכן היא מבטלת את הצורך בניהול תיקים ידני או מחקר על מטבעות בודדים. נכסי קריפטו יכולים להיות מעט מסובכים למעקב ואף מסובכים יותר אם אינך בקי בטרמינולוגיית ההצפנה. קרן הנאמנות crypto tracker היא פתרון לכל מי שרוצה להשקיע במגזר אך אין לו זמן או חשק לעשות מחקר משלו. קרנות אלו עוקבות אחר מספר מטבעות, מביטקוין (BTC) ועד Ethereum (ETH), ומאפשרות למשקיעים שרוצים חשיפה בשוק הזה אך לא רוצים את הטרחה של רכישת מטבעות בודדים. הופעתן של קרנות אלו הקלה על משקיעים עם רמות שונות של ניסיון או מומחיות להיות מסוגלים להיכנס לזה . קרן הנאמנות crypto tracker היא מוצר טוב למשקיעים מנוסים או מתחילים שמחפשים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, אך אין להם זמן או כוח לחקור מטבעות בודדים. קרנות אלה עוקבות אחר מספר מטבעות, מביטקוין (BTC) ועד Ethereum (ETH), ומאפשרות למשקיעים שרוצים חשיפה לשוק זה אך לא רוצים את הטרחה של רכישת מטבעות בודדים. הופעתן של קרנות אלו הקלה על משקיעים בעלי רמות שונות של ניסיון או מומחיות להצליח להיכנס אליה.

רשות ניירות ערך האמריקנית אישרה קרן חדשה, שתנוהל על ידי Proshares, אחת המנפיקות הגדולות בעולם של קרנות נסחרות בבורסה (ETF). זהו התפתחות מרגשת עבור משקיעים שכן Proshares ידועה במומחיות שלה בניהול תעודות סל והקרן החדשה הזו בטוחה שתהיה הצלחה. עם אישור ה-SEC, המשקיעים יכולים להיות בטוחים שההשקעות שלהם בטוחות ומאובטחות עם Proshares.

בחינת היתרונות והסיכונים של קרנות סל מעקב קריפטו

קרנות סל מעקב קריפטו הפכו פופולריות יותר ויותר בקרב משקיעים כדרך לגוון את תיקי המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. קרנות אלו מאפשרות למשקיעים לפזר את ההשקעות שלהם על פני מספר נכסים דיגיטליים ולעקוב אחר הביצועים של השוק הכולל. עם זאת, ישנם גם יתרונות וגם סיכונים הקשורים להשקעה בקרנות סל מעקב קריפטו. במאמר זה, נחקור את היתרונות והסיכונים הללו בפירוט ונבדוק כיצד הם יכולים לעזור לך ליצור אסטרטגיית מסחר קריפטו מוצלחת. . מהן קרנות סל מעקב קריפטו? קרנות מעקב קריפטו, הנקראות גם תעודות סל, הן כלי השקעה המאפשרים למשקיעים לגוון את תיקי ההשקעות שלהם ולעקוב אחר ביצועי השוק. הם מציעים חשיפה למגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם מדד המבוסס על גורמים שונים כמו נזילות ושווי שוק. סוגים אלה של קרנות משמשים לרוב על ידי משקיעים מוסדיים שרוצים דרך בעלות נמוכה ליישם אסטרטגיית תיק עם מחזיקי עניין אחרים תוך הפחתת סיכוני מס. היתרונות של השקעה בסלי מעקב קריפטו: גיוון תיק ההשקעות שלך – דרך אחת שבה עוקב קריפטו נכסים ללא צורך לקנות ולמכור נכסים בודדים משקיעים יכולים לנצל את ההשקעה בעלות נמוכה בתיק תוך הפחתת סיכוני המס.

– מעקב קריפטו בכיוון אחד ללא צורך לקנות ולמכור נכסים בודדים משקיעים יכולים לנצל את ההשקעה בעלות הנמוכה בתיק תוך הפחתת סיכוני מס. הורדת עלויות כוללות – עקב מחזור נמוך יותר בתיק ההשקעות שלך, אתה יכול לעתים קרובות להשיג עלות ממוצעת נמוכה יותר עבור האסטרטגיה שלך, מה שמועיל לכיס שלך.

מנהלי קרנות שמשקיעים בחוזים עתידיים מסוגלים לנצל את התנודתיות של נכס הבסיס, תוך שהם עדיין בעלי מידה מסוימת של שליטה על ההשקעות שלהם. מנהל קרן עתידיים כגון קרן Proshares רוכש חוזה עתידי העוקב אחר נכס בסיס (במקרה שלנו ביטקוין), כאשר חוזה זה יפוג, הם יכולים לקבל מסירה של נכס הבסיס או לסגור את הפוזיציה שלהם כדי לממש רווחים כלשהם. או הפסדים. סוג זה של מנגנון ניהול קרנות מאפשר למשקיעים ליהנות מתנועות מחירים מבלי שהם יצטרכו להחזיק בפועל בנכס הבסיס. . מגובה על ידי משקיעים מהימנים ומשמש מיליוני לקוחות ברחבי העולם, Coinbase היא אחת הברוקרים ופלטפורמות המסחר הפופולריות והידועות ביותר בעולם. פלטפורמת Coinbase מקלה על קנייה, שימוש, אחסון וסחר במטבע דיגיטלי בצורה מאובטחת. משתמשים יכולים לרכוש ביטקוין, Ether ועכשיו Litecoin מ-Coinbase דרך ארנק דיגיטלי זמין באנדרואיד ואייפון או דרך מסחר עם משתמשים אחרים בחברת הבת Global Digital Asset Exchange (GDAX) של החברה. GDAX פועלת כיום בארה"ב, אירופה, בריטניה, קנדה, אוסטרליה וסינגפור.

כיצד לבחור את קרן סל מעקב הקריפטו המתאימה לתיק שלך

עם הפופולריות ההולכת וגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים, חשוב להבין כיצד לבחור את קרן הסל המתאימה למעקב קריפטו עבור תיק ההשקעות שלך. השקעה בקרן קריפטו יכולה להיות דרך מצוינת לגוון את תיק ההשקעות שלך ולמקסם את התשואות. חשוב לעשות את המחקר שלך ולהבין את סוגי הקרנות השונות הזמינות ומה כל אחת מהן יכולה להציע לך.

מאמר זה יכסה את היסודות כיצד לבחור את הקרן הטובה ביותר למעקב אחר מטבעות קריפטו לתיק שלך, כמו גם כמה טיפים כיצד להשקיע בקרנות קריפטו ואיזה קרנות קריפטו מובילות צפויות להניב ביצועים טובים ב-2023. . מהי קרן למעקב אחר מטבעות קריפטוגרפיים? קרן מעקב אחר מטבעות קריפטוגרפיים (CTF) היא סוג של כלי השקעה שמטרתו לשכפל את הביצועים של מדד מסוים או בנצ'מרק, כגון מדד MSCI ACWI. ה-CTF מציע למשקיעים חשיפה לתשואות המופקות ממספר מטבעות קריפטוגרפיים באותו אופן שבו תעודות סל, קרנות נאמנות ומניות בודדות עושות כולם. זה מקל על המשקיעים לגוון את תיק ההשקעות שלהם תוך מתן הטבות מס ותנודתיות מופחתת. לדוגמה, אם אתה מאמין שביטקוין ישיג ביצועים טובים יותר ממטבעות אחרים במהלך השנה הבאה ותרצה להשקיע ב-up and המטבעות הבאים, תוכל להשקיע בביטקוין ובתעודת סל זהב פיזית בו-זמנית. לסיכום, שאלות SEC לגבי מטבעות קריפטוגרפיים צריכות להיות מופנות ל-CFTC.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ או שיווק השקעות או תחליף לייעוץ או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהיא.

אמור במדריך זה אינו מהווה ייעוץ מכל סוג שהוא לרבות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ כאמור.

שוק המטבעות הדיגיטליים הינו בעל סיכון רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *