5 דגשים לעבודה מהבית בתחום של קריפטו

 לפני 30 שנים מעט מאוד בני אדם השתמשו באינטרנט, ואפילו הם לא ידעו עד כמה משמעותית תהיה המהפכה שהוא יחולל בחיים של כולנו. לפני 20 שנים מעטים דמיינו עד כמה משוכלל יהיה הסמארטפון שהיום יש לכל ילד כמעט. מהפכה דומה היא מהפכת הקריפטו, ומי שיקדים לנצל אותה יזכה ליהנות מכל היתרונות של המטבעות הדיגיטליים. כאן בעמוד תמצאו 5 דגשים חשובים לעבודה מהבית בתחום החדשני והרווחי, כך שתוכלו גם אתם להיכנס לשוק המדובר.

1. קודם כל ללמוד

כולנו קוראים כותרות על עוד שיא ששבר הביטקוין, רובנו מכירים סיפורים על אנשים שהרוויחו סכומי כסף נאים בזכות זיהוי מוקדם של הזדמנויות הקשורות למטבע הזה, וגם למטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו את'ריום, BNB, סולנה ועוד. הפוטנציאל גבוה מאוד, וכדי למצות אותו השלב הראשון הוא ללמוד. 

שוק הקריפטו הוא שוק מורכב מאוד. יש בו הזדמנויות אדירות אבל באותה מידה גם לא מעט סיכונים משמעותיים. הדרך הבטוחה להבין איזה סיכונים כדאי לקחת ועל איזה הזדמנויות לא כדאי לוותר היא לרכוש ידע יקר ערך והבנה מעמיקה בתחום. ישנם לא מעט קורים שמתמקדים בעולם המטבעות הדיגיטליים וכדי לבחור נכון מביניהם רצוי לקבל חוות דעת ממי שכבר השתתפו בכל אחד מהקורסים שמוצעים.

2. לוח זמנים מסודר

מהפכת האינטרנט מאפשרת להרבה מאוד אנשים לעבוד מהבית, לפעמים באופן מלא ולפעמים באופן היברידי. היתרונות של עבודה בלי לצאת מהבית רבים ומשמעותיים: חיסכון ניכר בזמן כשלא מבלים בפקקים בדרך למשרד ובדרך חזרה ממנו, חיסכון כספי בזכות העובדה שלא צריך לשלם על דלק וחנייה, גמישות רבה מאוד כך שאפשר לשלב פעילויות נוספות בשגרת היומיום, ויעילות גבוהה כשמצליחים לנטרל הסחות דעת שיש לפעמים בבית.

זהו גם הדגש השני של עבודה מהבית בשוק הקריפטו: הקפדה על לוח זמנים מסודר. לא חובה להתחייב לעבודה מ-9 עד 5, אבל כן חשוב לקבוע זמנים שבהם תעבדו ולא תעשו שום דבר אחר. אפשר כמובן לשבץ הפסקות, בהתאם להעדפות שלכם, אבל בזמן שמוקדש לעבודה לא להתפתות להסחות דעת. עוד חשוב לזכור בהקשר זה ששוק הקריפטו מאפשר להגיע להכנסה מרשימה, אבל נדרשת השקעת מספיק זמן מדי יום כדי לנצל את ההזדמנויות שצצות כל הזמן.

3. אינטרנט מהיר

העבודה בשוק המטבעות הדיגיטליים מתבצעת כמובן דרך האינטרנט, ולכן עוד דגש רלוונטי הוא חיבור לאינטרנט מהיר. האופציה המומלצת היא סיבים אופטיים, והסיבה לכך היא שזוהי התשתית שמאפשרת את החיבור המהיר ביותר הקיים כיום. בכל סיב אופטי עוברים אותות אור במהירות האור, ובנוסף בזכות העובדה שהסיב דק להפליא ניתן לחבר סיבים רבים מאוד וכך להבטיח פס רחב ונפח תנועה משמעותי בכל שנייה.

4. אבטחת מידע

יתרון נוסף של תשתית אינטרנט מהיר מסיבים אופטיים הוא רמת אבטחת המידע הגבוהה שלה. אמנם כמו כל תשתית, גם הסיבים האופטיים לא חסינים לחלוטין מפני פשעי סייבר, אולם הרבה יותר קשה לפרוץ סיבים אופטיים מאשר כבלים או תשתית DSL. באופן טבעי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים מחייב רמת אבטחה מקסימלית.

 

5. חיבור לקהילה

בנוסף לחיבור לאינטרנט, כדאי לייצר גם חיבור לקהילה שהתפתחה סביב שוק הקריפטו. במיוחד מומלץ למי שעובדים מהבית להשתתף בכנסים מקצועיים, להיכנס לקבוצות רלוונטיות בפייסבוק ויש כמובן עוד דרכים לייצר אינטראקציות עם עוד אנשים שפועלים בתחום – מפני שכל אלה הם מקורות ידע יקרי ערך. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *