מטבעות דיגיטליים שערים

מטבעות דיגיטליים הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות, כאשר יותר אנשים פונים אליהם כדרך להעביר כסף במהירות ובבטחה. ככזה, שערי מטבעות דיגיטליים הופכים לחלק חשוב יותר ויותר מהנוף הפיננסי. שערים אלו מאפשרים לאנשים להחליף בקלות את המטבע הדיגיטלי שלהם למטבע פיאט או להיפך. הם גם מספקים פלטפורמה מאובטחת לעסקים ולאנשים פרטיים לבצע תשלומים ולקבל תשלומים במטבעות דיגיטליים. עם הפופולריות הגוברת של מטבעות דיגיטליים, ברור ששערי מטבעות דיגיטליים ישחקו תפקיד חשוב בעתיד הפיננסים. הדוגמה הפופולרית ביותר היא בורסת טורונטו, שהייתה בעבר בורסה ריכוזית שאפשרה רק לעושי שוק למכור ולקנות מניות. בשנת 2007, על ידי שימוש בטכנולוגיה חדשנית בפעם הראשונה אי פעם, בורסת טורונטו הפכה למבוזרת. משמעות הדבר היא שכל מי שבבעלותו מניות בחברות יכול היה כעת לסחור במניותיו זה עם זה בכל עת בשוק פתוח. "אנחנו רואים בביטקוין פוטנציאל משמעותי אבל עם הרבה סיכון", אמר. "ביטקוין לא מיועד לאחסון ערך, אלא להעברת ערך." הוא הוסיף, "אנחנו רואים במטבעות הקריפטו האלה השקעות ספקולטיביות מאוד". בְּמָקוֹר מאת reddit.com

מטבעות דיגיטליים הופכים פופולריים יותר ויותר כשער תשלום. עם עליית התשלומים הדיגיטליים, יותר ויותר עסקים מחפשים דרכים לקבל תשלומים במטבע דיגיטלי. זה פותח עולם חדש של הזדמנויות עבור לקוחות ועסקים כאחד. ניתן להשתמש במטבעות דיגיטליים לביצוע רכישות באינטרנט, העברת כסף מעבר לגבולות ואפילו תשלום עבור סחורות ושירותים בחנויות פיזיות. בעזרת שערי מטבעות דיגיטליים, עסקים יכולים כעת לקבל תשלומים מלקוחות במגוון מטבעות דיגיטליים מבלי לדאוג לשערי חליפין או עמלות עסקה . בבסיסו, המטבע הדיגיטלי הוא רק ייצוג וירטואלי של כלים פיננסיים מסורתיים. ההבדל העיקרי הוא שמכיוון שהוא אינו מגובה על ידי אף ממשלה או רשות מרכזית, למטבע הדיגיטלי יש ערך שמשתנה בהתאם להיצע וביקוש. זה מקל על הלקוחות לקנות סחורות ושירותים עם המטבע הקריפטוגרפי שיש להם. תהליך קבלת המטבעות הדיגיטליים יכול להיות מסובך, אז אלו הנקודות העיקריות שכדאי לדעת עליהן כשאתה מחליט אם העסק שלך צריך להתחיל לקבל ביטקוין או סוג אחר של מטבעות קריפטוגרפיים: המטבע הדיגיטלי הוא תמריץ שעוזר ללקוחות לקנות בעסק שלך. זה יכול להיות אטרקטיבי כי זה הופך את תהליך התשלום למהיר ופשוט יותר יחסית. תשלומים מבוססי מטבעות קריפטו הם בלתי הפיכים בהשוואה לכרטיסי אשראי, מה שהופך אותם לבטוחים יותר עבור הצרכנים. ייתכן שתצטרך לשלם עמלות עסקה במטבעות קריפטוגרפיים אם העסק שלך מהווה נקודת מכירה עבור סוג זה של אמצעי תשלום. עם זאת, אתה יכול גם לבחור לקבל מטבע קריפטוגרפי כאפשרות תשלום ולקבל תשלום במטבע פיאט כגון דולר או אירו. . מטבעות קריפטו היו תנודתיים מאוד, אבל עכשיו הם הרבה יותר יציבים. עם זאת, זה גם אומר שהאחזקות הכוללות של מטבעות קריפטוגרפיים חשובים הרבה יותר מהתנודתיות של כל מטבע ספציפי אחד. העברות ותשלומים במטבעות קריפטוגרפיים עבור סוחרים הם מהירים (בדרך כלל מיידיים) ומאובטחים מכיוון שמערכת התשלומים אינה מרוכזת כמו רשתות כרטיסי אשראי. לעסקאות מטבעות קריפטו יש עמלות נמוכות יותר בהשוואה לכרטיסי אשראי. . לא משנה מה אתה חושב על המטבע בפועל, ביטקוין הוא לעתים קרובות מאגר פונקציונלי של ערך עבור אלה שאינם סומכים על הבנק המרכזי או המטבע שלהם. עבור אנשים שמודאגים מתנאים כלכליים היפר-אינפלציוניים, וכמה זמן ייקח להתאושש מזה, בניגוד לכמה זמן ייקח להתאושש מתנאים דפלציוניים, ביטקוין יכול להיות נכס דיגיטלי שימושי להחזיק.

כדי להפוך את הרכישה שלך במטבע קריפטוגרפי לקלה, אתה יכול להשתמש בפלטפורמה כמו CoinSwitch. ישנם שני סוגים של בורסות: מרכזיות ובורסות מבוזרות (DEX). בורסות מרכזיות חולקות מטבעות ותחזק את ארנקי המשתמשים. עם בורסה מבוזרת, ארנקים נוצרים בנפרד. בורסות מרכזיות מציעות בעיקר צמדי מסחר עם מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות פיאט אחרים כמו דולר אמריקאי או אירו, בעוד שבורסות מבוזרות מציעות צמדי מסחר עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בלבד ואינן קשורות לכסף או למערכות בנקאיות פיאט (למעט עסקאות בסיסיות).

מטבעות דיגיטליים שער שקל

מטבעות דיגיטליים שער דולר