גילוי נאות

https://cryptoisrael.org.il/ הוא אתר אשר נכתב ונערך על ידי אלירן צורי, ממייסדי האתר.

אלירן צורי בעל רישיון עבור סוכן ביטוח פנסיוני ולא בעל רישיון בייעוץ השקעות, הכתיבה והמאמרים באתר, נרשמים באופן חופשי על ידי אלירן.

האתר ואלירן מקבלים תשלומים בעבור פרסומות באתר, חסויות באתר, שיתופי פעולה, ועמלות עבור רכישה ו/או הפנייה הפרטים לחברת אלטשולר שחם הוריזון.

חשוב עבורנו להדגיש שהעמלות שאנו מקבלים לעולם לא ישפיעו על התוכן הכתוב או המאמרים אשר יפורסמו באתרינו. עם זאת, ייתכן שפרסומים ממומנים אכן יושפעו (עקב זכיותינו כמפרסמים לפנות לקהל כרצונו, תחת מגבלות שלנו) אך באופן גורף יצורף לפרסומים ממומנים גילוי נאות חד משמעי, והצהרה גלויה כי מדובר ב”כתבת חסות”.

ולמען הסר כל ספק – העמלות עבור מוצרים או שירותים דרך האתר יהיו זהים ביחס לעלויות שבאתרים הרשמיים. את העמלה שאנו מקבלים, אנו מקבלים ישירות מהיצרן או הספק – ולא על חשבון הלקוחות שלנו, כן יכול להיות שתהיה פנייה מטעם אלירן צורי להציע שירותים כמו מעבר על התיק הביטוחי או הפנסיוני שלכם.

אודות

קריפטו ישראל הוא אתר המספק מידע על שוק המטבעות הדיגיטליים, כתבות בנושאים הקשורים בטכנולוגיות חדשות, השקעות בקריפטו ומידע אחר הקשור למטבעות קריפטוגרפיים.

באתר זה תוכלו למצוא תכנים כמו מידע על רגולציה של מטבעות קריפטוגרפיים בישראל העדכניים ביותר, מידע על סטארט-אפים, בלוקצ'יין, בינה מלאכותית- AI , מטאוורס, והשקעות חדשות בעולם הדיגיטלי. כמו כן, בבלוג ישנם ראיונות עם יזמים, מומחי בלוקצ'יין וחוות דעת על ארכיטקטורת המטבעות הקריפטוגרפיים.

באתר תקבלו מידע נוסף בהקשר של השקעות במטבעות דיגיטליים, קריפטו ומוצרים דיגיטליים אשר יכולים להניב רווחים.

*קריפטו ישראל עובד בשיתוף פעולה עם מערכת אלטשולר הוריזון, באתר יעלו כתבות בנושא מערכת זו והיתרונות שלה. בהשארת פרטים ניתן יהיה להגיע לנציג של אלטשולר הוריזון ולקבל מידע בהשקעות מטבעות דיגיטליים.